I ove su godine naši mališani sudjelovali na dramskim igrama na njemačkom jeziku „Theaterspiele“.

Cilj dramskih igara je promicanje njemačkog jezika na našem području, razvoj suradnje između škola, kao i vrtića koji sudjeluju u manifestaciji i to ne samo na području Hrvatske već i na međunarodnoj razini.

Ovogodišnja manifestacija odvijala se u tri dana, a svakoj dramskoj skupini bio je omogućen nastup na sceni na njemačkom jeziku.

 

Nastup naših mališana iz A 1.3 đačke grupe održan je u petak, 19. travnja u prostoru Hrvatskog narodnog kazališta u Varaždinu! Naši Nijemci i Lehrerin Nives oduševili su sve prisutne na ovogodišnjim dramskim igrama.

Njihova izvedba predstave "Positive Transformation eines Jungen" bila je jednom riječju: Großartig!

Vito, Olja, Romina, Julija, Klara L. i Klara Ž, čestitamo vam na predanosti u učenju njemačkog jezika i odličnom umjetničkom izražavanju na sceni te vam želimo puno sreće i uspjeha u svim daljnjim jezičnim avanturama!

Zanima vas kako je prošao nastup naših mališana na dramskim igrama na njemačkom jeziku? Zavirite u galeriju u nastavku i saznajte!

Photo & video: Ekult

Video: Predstava "Positive Transformation eines Jungen"