Iskoristite vrijeme provedeno kod kuće i usavršite svoje znanje stranih jezika kroz naše bogate programe. Nemojte čekati, prijavite se već danas, a mi ćemo Vas pozvati u prvu dostupnu grupu.


Koje oblike nastave nudite?

U ponudi imamo redovne programe 1 ili 2 puta tjedno za polaznike od predškolske do umirovljeničke dobi.

Nastava može biti u grupama ili individualna - skrojena po mjeri polaznika gdje polaznik određuje tempo, teme i trajanje programa.

U ponudi imamo online nastavu, nastavu u razredu i kombiniranu nastavu. 


Kako se upisati?

Ispunite naš prijavni obrazac i očekujte naš poziv u kratkom roku. Ako ste početnik, pozvat ćemo Vas na dogovor početničke grupe, a imate li predznanje, nazvat ćemo Vas kako bismo dogovorili kratko testiranje predznanja.                                         

Prijavni obrazac


Koji jezici se mogu naučiti? 

Uz standardnu ponudu jezika koji uključuju ENGLESKI, NJEMAČKI, TALIJANSKI, ŠPANJOLSKI, RUSKI, POLJSKI, SLOVENSKI, ŠVEDSKI valja spomenuti i redovite grupe HRVATSKOG JEZIKA za strance.

Stranci u Školi stranih jezika – Žiger mogu polagati i ispit za ostvarivanje prava na stalni boravak u Republici Hrvatskoj.

U ponudi imamo i Alohu - mentalnu aritmetiku za predškolce i školarce. Aloha je program u kojem djeca uče mentalnu aritmetiku (računanje napamet) koristeći abakus ili na način da ga vizualiziraju; zbog toga mogu mentalne računske operacije izvršavati velikom brzinom. Mentalna aritmetika razvija analitičke i kreativne sposobnosti djece i pomaže razvoju obje moždane polutke. Djeca uključena u ALOHA program napreduju u učenju, pamćenju, imaju izuzetnu sposobnost pažnje i koncentracije. 


Pratite zbivanja u Školi stranih jezika – Žiger i ne zaboravite lajkati našu Instagram i Facebook stranicu.   

 Instagram   Facebook 

Steknite prednost. Naučite jezik. Kvalitetno.